Karel Souček (1885-1972)

Podvečer u řeky

olej, plátno, 30 x 50 cm, sign. PD Souček, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

ID: 21

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)