Alojz Struhár (1892-1968)

U výhne

olej, karton, 1932-33, 53 x 43,5 cm, sign. LN A. Struhár 1933, rám, na zadní straně popsáno: U výhne, 1932, rám poškozen

ID: 23

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)