Vladimír Komárek (1928-2000)

olej, plátno, 1997, 50 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 97, rám

ID: 32

Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)