Jiří Krejčí (1899-1977)

U moře

olej, sololit, 1961, 19,8 x 89,5 cm, sign. PD Jiří Krejčí 61, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo, Obchodní středisko Praha 1

ID: 33

Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)