Václav Kůrka

Chalupa v Jizerských horách

olej, karton, 36 x 55 cm, sign. PD Kůrka V., rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem ČFVU

ID: 34

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)