Karel Laštovka (1938-1986)

olej, plátno, 1975, 98 x 79 cm, sign. PD K. Laštovka 75, rám, mírně pokrčené a zašpiněné plátno, ve strědní části drobná poškození

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 35

Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)