Radim Malát (1930-1997)

Domky

olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. PD Malát 60, rám

ID: 36

Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)