Arnošt Paderlík (1919-1999)

olej, karton, 1956, 24,5 x 39,5 cm, sign. PN Paderlík 56, rám

žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

ID: 37

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)