Vlastimil Sobota (1953)

Mořská panna

litografie, 19 x 8,6 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris V. Rusek

žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

ID: 122243

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:00

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)