Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Jízda králů

litografie, 2002, 13,8 x 14,7 cm, sign. DU K. Beneš 02

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 132212

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu