Jan Mácha (1926-1984)

Petrohrad

litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63

ID: 133424

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:40

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu