Eduard Hnilička (1887-1967)

žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze; architekt, malíř; zúčastňoval se architektonických soutěží (divadlo v Olomouci, letiště v Ruzyni aj.); v roce 1920 v Praze na výstavě Veraikonu měl barevné kresby, dřevoryt, náčrty a lineoryty (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

litografie, 1951, 26,9 x 20,7 cm, značeno PD v tisku H 51

žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

ID: 133890

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:30

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu