Karel Müller (1899-1977)

Sklizeň

litografie, 1962, 26,5 x 35,2 cm, sign. PD Karel Müller, zažloutlý a při levém okraji mírně natržený papír

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 133970

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:25

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu