K. Budilovský

olej, karton, 1934, 31,5 x 47 cm, sign. PD Budilovský K. 34, rám, mírně zašpiněná malba

ID: 136369

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 12:30

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu