Vzpomínka na neděli

akvarel, tuš, papír, 1958, 15 x 10,7 cm, sign. PD nečitelně

ID: 137603

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:25

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)