Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Nad Prahou

litografie, 1990, 9,5 x 8,3 cm, sign. DU K. Beneš 90, 59/200

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 137607

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:15

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu