Vladimír Veselý (1931)

Vrtbovská zahrada u Malostranského náměstí

litografie, 2006, 37,7 x 23,7 cm, sign. DU Vlad. Veselý 2006, 16/50, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír

žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

ID: 137618

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 17:55

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu