Radek Pilař (1931-1993)

Mužíček

litografie, 1978, 43 x 25,7 cm, sign. PD Radek Pilař 78, autorský tisk, zašpiněný a pokrčený papír

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

ID: 138912

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:39

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)