Sedláček

Letní krajina s chalupou

olej, karton, 1947, 29,8 x 40 cm, sign. PD Sedláček 1947, při okrajích lehce poškozeno

ID: 139352

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:30

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)