Blanka Kadečková (1945)

Dvojník

olej, plátno, 1992, 36 x 30 cm, sign. PD Kadečková 92, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem

žákyně J. Smetany

ID: 164168

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:10

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu