Dagmar Berková (1922-2002)

Sítě

litografie, 1984, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD D. Berková 1984, PF 1982

studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 179424

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:25

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)