Kamil Lhoták (1912-1990)

Bohumil Hrabal: Hovory lidí

litografie, 13,8 x 9 cm, sign. PD K. Lhoták

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 179860

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:30

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu