Aleš Kublák (1945)

Nad Rudým mořem

olej, plátno, 2014, 50 x 45 cm, PN monogr. AK 14

ID: 185411

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 05. 2015 22:15

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)