Antonín Boubín (1903-1971)

Kostel na vesnici

akvarel, tuš, papír, 1935, 39 x 29 cm, sign. LD Boubín 1935, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny

ID: 187757

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:00

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu