Zuzana Oberthorová - Popelková (1949)

Domovní štít

litografie, 1991, 17 x 10,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, č. 43/100, na papíře drobné skvrnky

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

ID: 193787

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:18

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)