Karel Lehký - Brodský (1897-1942)

Beskydy

olej, dřevo, 1941, 48 x 64 cm, sign. LD K. L. Brodský, rám

ID: 195807

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:36

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)