Zátiší s ovocem

olej, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Š 2008, rám

ID: 195810

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:45

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu