K. Petrů

Polní kvítí

olej, karton, 49 x 38,5 cm, sign. PD K. Petrů, rám, mírně poškozeno

ID: 195811

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:56

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu