M. Vančura

Slunečnice

olej, plátno, 1956, 65 x 46 cm, sign. PD M. Vančura, blindrám, mírně poškozeno

ID: 195813

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 23:00

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu