Ola Beranová

Hrozen vína

akvarel, tužka, papír, 1923, 29,5 x 21,7 cm, sign. PD Ola Beranová

ID: 195837

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 20:45

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)