Jirkal

Vesnice v horách

olej, plátno, 1952, 35 x 43,5 cm, sign. PD Jirkal 1952

ID: 195842

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:19

Aktuální cena: 675 CZK (27 €)