M. Pašek

Letní odpoledne

tužka, tuš, akvarel, papír, 7,5 x 22 cm, sign. LD M. Pašek, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 196876

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:28

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)