MICL (1969)

Dva sloni nad hladinou

litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 24/69

absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

ID: 204604

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:11

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu