Jan Kelemen

PF 92 II.

litografie, 15 x 11,5 cm, sign. DU Kelemen, č. 57/71

ID: 206068 (V)

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 19:58

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu