Cyril Chramosta (1908-1992)

Zimní radovánky

litografie, 14 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně

žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

ID: 206651

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:20

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu