René Gabzdyl

Sen

olej, překližka, 45 x 29 cm, sign. PD R. Gabzdyl, rám

ID: 207976

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 11:55

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu