František Hudeček

Signovaný plakát autorské výstavy

tisk, 1986, 82 x 58 cm, při okrajích potrhaný, poškozený papír

ID: 208006

Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 14:00

Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu