Miroslav Mužík (1957)

Hora před bořkou

akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign. PD MUŽÍK 07

ID: 211345

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:44

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)