Miroslav Mužík (1957)

Vodní plocha

akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD MUŽÍK 08

ID: 211346 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 20:17

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID6833 Historie příhozu