Karel Laštovka (1938-1986)

Vrásnění

litografie, 1984, 17,6 x 12,2 cm, sign. DU K. Laštovka, PF 1985

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 211790

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 13:45

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)