Josef Schmitt? (1896-1976)

Podnos s ovocem

olej, plátno , 43 x 52 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky

ID: 213597

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:08

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu