Jarmila Mařanová (1922-2009)

Franz Kafka

litografie, 29 x 18,4 cm, sign. PD JMařanová, č. 120/250

ID: 215536 (V)

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 17:20

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID6370 Historie příhozu