Radomír Kolář (1924-1993)

žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

Dostihy

litografie, 1974, 13,1 x 20 cm, sign. PD R. Kolář 74, autorský tisk

ID: 215541 (V)

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 17:35

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID6424 Historie příhozu