Václav Chochola (1923-2005)

W Jan Wericha na Kampě, 1963

fotografie (autorizované tisky), 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

Provenience: Archiv Chochola

žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

ID: 215697 (V)

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 20:54

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID3959 Historie příhozu