Alois Šimorda (1887-?)

výtvarně se vzdělával soukromě, vyučil se dekoračním malířem

Říčka

olej, sololit, 35 x 47,5 cm, sign. PD A. Šimorda, rám

ID: 215785

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:40

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu