Ivan Komárek (1956)

Ve třech

litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 24/130

ID: 217315 (V)

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 21:04

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu