Karel Minář (1901-1973)

Portrét ženy v kroji

litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Karel Minář 48

ID: 217937

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 14:25

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu