Petr Ptáček (1965)

Ponorka M2

litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

ID: 218900

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 20:38

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu