Jiří Vedral

Chrám sv. Mikuláše

tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002

ID: 219326

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 23:42

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)