Ivan Komárek (1956)

Ve třech

litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č, 21/130

ID: 220648

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:53

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)